Haber Arşivi

 • TTO, Alman Öğrencilere Model Oluyor

  TTO, Alman Öğrencilere Model Oluyor

  ALMANYA'nın Bochum kentinden 11 meslek lisesi öğrencisi staj için Torbalı Ticaret Odası'na geldi. Öğrenciler 2 hafta boyunca staj görüp ilçedeki işletmeler ile ilgili bilgi alacak.

  .Devamı...

 • BAŞKANIMIZDAN YENİ ÖĞRETİM YILI ZİYARETİ

  BAŞKANIMIZDAN YENİ ÖĞRETİM YILI ZİYARETİ

  Yeni eğitim öğretim yılı vesilesiyle ilçede faaliyet gösteren oda üyesi özel okulları ziyaret eden Torbalı Ticaret Odası Başkanımız Abdulvahap Olgun, öğretmenlere ve öğrencilere başarı diledi.

  .Devamı...

 • Torbalı ovasından dünyaya kurutulmuş domates

  Torbalı ovasından dünyaya kurutulmuş domates

   İZMİR'in Torbalı ilçesi, domates kurutmak için açılan sergilerle kırmızı renge büründü. İlçedeki kurutulmuş gıda işleyen 10'a yakın fabrika aracılığı ile 

  .Devamı...

 • Her ustanın belgesi olacak!

  Her ustanın belgesi olacak!

  Torbalı Ticaret Odası’nın organizasyonuyla kurulan ‘Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi, inşaat ustaları için de sınav düzenledi. Oda Başkanı Olgun,“Ustalarımız, ...

  .Devamı...

 • ‘Torbalı, Türkiye’ye model’

  ‘Torbalı, Türkiye’ye model’

  Ege’nin en büyük 100 firmasıarasına Torbalı’dan 12 firma girmeyi başardı. Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun, “Ekonomimiz Türkiye’ye örnek. Gururluyuz” dedi

  .Devamı...

 • TTO Ramazan raporu

  TTO Ramazan raporu

  TORBALI Ticaret Odası (TTO), ramazan ayı boyunca 1120 üyesi ile iftar sofrasında buluştu.1000 erzak paketi köy muhtarları vasıtası ile ihtiyaç sahiplerine gönderildi.

  .Devamı...

 • Güçlü değiliz, ama haklıyız!

  Güçlü değiliz, ama haklıyız!

  EBSO’nun açıkladığı Egeninen büyük 100 firması arasına Torbalı’dan 12 firma girdi. İSO’nun açıkladığı Türkiye’nin en büyük 500 firması arasına ise ilçeden 6 firma girdi.

  .Devamı...

 • Olgundan kartelcilere sert uyarı!

  Olgundan kartelcilere sert uyarı!

  Ekonomi Bakan Zeybekçi, demirdeki gümrük vergisinin yarıya indirildiğini açıkladı. Geçtiğimiz hafta demir zammına isyan eden TTO Başkanı Olgun, demircilerin kartelciliği bırakıp en az yüzde 20’lik bir indirime gitmesi gerektiğini söyledi.

  .Devamı...

 • TTO, müteahhitlerle Bursa’ya çıkarma yaptı

  TTO, müteahhitlerle Bursa’ya çıkarma yaptı

  Ticaret Odası, 45 kişilik heyet ile Bursa 15. Yapı Fuarı’na çıkarma yaptı. İnşaat sektörü temsilcilerinin katıldığı Bursa gezisinde, yatırımcılarla ikili görüşmeler yapılırken, sektördeki yeni gelişmeler yakından incelendi

  .Devamı...

 • Torbalıya Fakülte Müjdesi!

  Torbalıya Fakülte Müjdesi!

  TORBALI Ticaret Odası’nın düzenlediği ve 300 iş adamının katıldığı toplantıda konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Torbalı’ya üniversite müjdesi verdi. 

  .Devamı...