Haber Arşivi

 • Torbalı yerli otomobile talip

  Torbalı yerli otomobile talip

  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen yerli otomobil imza törenine katılan Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun, “Otomobil üretiminde tecrübeliyiz. Türkiye’de lojistiği en uygun yerindeyiz Cumhurbaşkanımızın çağrısına cevap veren babayiğitlerimizi Torbalı’da fabrikayı kurmaya davet ediyoruz” dedi.

  .Devamı...

 • Torbalı ekonomisi Uşak'ta tanıtıldı

  Torbalı ekonomisi Uşak'ta tanıtıldı

  TORBALI Ticaret Odası 45 kişilik işadamı grubu ile birlikte, son dönemde sanayi alanında yıldızı parlayan illerden olan Uşak'ı ziyaret etti. Uşak'ta iş dünyasının temsilcileri tarafından ağırlanan heyet, geziden memnun döndü.

  .Devamı...

 • Torbalı'nın Zeytinyağı Tescillenecek

  Torbalı'nın Zeytinyağı Tescillenecek

  İZMİR’in 20 zeytinyağı fabrikasının bulunduğu Torbalı ilçesinde sektör temsilcileri önceki gün Torbalı Ticaret Odası’nda (TTO) buluştu.

  .Devamı...

 • Torbalı’nın Kuru Domatesi Maraş’a Model Oldu

  Torbalı’nın Kuru Domatesi Maraş’a Model Oldu

  Kurutulmuş domates üretiminde Türkiye’de ilk sıralarda yer alan İzmir’in Torbalı ilçesi, bu alanda üretime başlamak isteyen iller için model oldu.

  .Devamı...

 • TTO, Alman Öğrencilere Model Oluyor

  TTO, Alman Öğrencilere Model Oluyor

  ALMANYA'nın Bochum kentinden 11 meslek lisesi öğrencisi staj için Torbalı Ticaret Odası'na geldi. Öğrenciler 2 hafta boyunca staj görüp ilçedeki işletmeler ile ilgili bilgi alacak.

  .Devamı...

 • BAŞKANIMIZDAN YENİ ÖĞRETİM YILI ZİYARETİ

  BAŞKANIMIZDAN YENİ ÖĞRETİM YILI ZİYARETİ

  Yeni eğitim öğretim yılı vesilesiyle ilçede faaliyet gösteren oda üyesi özel okulları ziyaret eden Torbalı Ticaret Odası Başkanımız Abdulvahap Olgun, öğretmenlere ve öğrencilere başarı diledi.

  .Devamı...

 • Torbalı ovasından dünyaya kurutulmuş domates

  Torbalı ovasından dünyaya kurutulmuş domates

   İZMİR'in Torbalı ilçesi, domates kurutmak için açılan sergilerle kırmızı renge büründü. İlçedeki kurutulmuş gıda işleyen 10'a yakın fabrika aracılığı ile 

  .Devamı...

 • Her ustanın belgesi olacak!

  Her ustanın belgesi olacak!

  Torbalı Ticaret Odası’nın organizasyonuyla kurulan ‘Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi, inşaat ustaları için de sınav düzenledi. Oda Başkanı Olgun,“Ustalarımız, ...

  .Devamı...

 • ‘Torbalı, Türkiye’ye model’

  ‘Torbalı, Türkiye’ye model’

  Ege’nin en büyük 100 firmasıarasına Torbalı’dan 12 firma girmeyi başardı. Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun, “Ekonomimiz Türkiye’ye örnek. Gururluyuz” dedi

  .Devamı...

 • TTO Ramazan raporu

  TTO Ramazan raporu

  TORBALI Ticaret Odası (TTO), ramazan ayı boyunca 1120 üyesi ile iftar sofrasında buluştu.1000 erzak paketi köy muhtarları vasıtası ile ihtiyaç sahiplerine gönderildi.

  .Devamı...