Haber Arşivi

 • 35 Ülkeden 100 İşadamı Türk İşadamları ile Buluştu

  35 Ülkeden 100 İşadamı Türk İşadamları ile Buluştu

  Torbalı Ticaret Odası'nda Arap ve Türk işadamları arasında "İşbirliği Oturumu" düzenlendi. 35 ülkeden 100 işadamının katıldığı oturumda Torbalı'nın yatırım için cazibe merkezi olduğu anlatıldı. İşadamlarının ikili görüşmelerde ticari işbirliklerine imza attı.

  .Devamı...

 • 35 ülkeden 100 işadamı geliyor

  35 ülkeden 100 işadamı geliyor

  35 ülkeden işadamı Torbalılı işadamları ile bir araya gelecek. TASCA ve TTO ortaklığı ile düzenlenecek “Torbalı İş Formunda” Gıda, hayvancılık, alt yapı projeleri, inşaat, elektrik ve madencilik alanında Türk ve Arap işadamları arasında ikili görüşmeler yapılacak. .Devamı...

 • 7061 Sayılı Kanun Değişikliği

  7061 Sayılı Kanun Değişikliği

  Sayın Üyemiz, Vergi mevzuatı ve diğer bazı mevzuatta yeni düzenleme ve değişiklikler içeren 7061 Sayılı Bazı Vergi Kanunları İle Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun 5 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

  .Devamı...

 • Torbalı yerli otomobile talip

  Torbalı yerli otomobile talip

  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen yerli otomobil imza törenine katılan Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun, “Otomobil üretiminde tecrübeliyiz. Türkiye’de lojistiği en uygun yerindeyiz Cumhurbaşkanımızın çağrısına cevap veren babayiğitlerimizi Torbalı’da fabrikayı kurmaya davet ediyoruz” dedi.

  .Devamı...

 • Torbalı ekonomisi Uşak'ta tanıtıldı

  Torbalı ekonomisi Uşak'ta tanıtıldı

  TORBALI Ticaret Odası 45 kişilik işadamı grubu ile birlikte, son dönemde sanayi alanında yıldızı parlayan illerden olan Uşak'ı ziyaret etti. Uşak'ta iş dünyasının temsilcileri tarafından ağırlanan heyet, geziden memnun döndü.

  .Devamı...

 • Torbalı'nın Zeytinyağı Tescillenecek

  Torbalı'nın Zeytinyağı Tescillenecek

  İZMİR’in 20 zeytinyağı fabrikasının bulunduğu Torbalı ilçesinde sektör temsilcileri önceki gün Torbalı Ticaret Odası’nda (TTO) buluştu.

  .Devamı...

 • Torbalı’nın Kuru Domatesi Maraş’a Model Oldu

  Torbalı’nın Kuru Domatesi Maraş’a Model Oldu

  Kurutulmuş domates üretiminde Türkiye’de ilk sıralarda yer alan İzmir’in Torbalı ilçesi, bu alanda üretime başlamak isteyen iller için model oldu.

  .Devamı...

 • TTO, Alman Öğrencilere Model Oluyor

  TTO, Alman Öğrencilere Model Oluyor

  ALMANYA'nın Bochum kentinden 11 meslek lisesi öğrencisi staj için Torbalı Ticaret Odası'na geldi. Öğrenciler 2 hafta boyunca staj görüp ilçedeki işletmeler ile ilgili bilgi alacak.

  .Devamı...

 • BAŞKANIMIZDAN YENİ ÖĞRETİM YILI ZİYARETİ

  BAŞKANIMIZDAN YENİ ÖĞRETİM YILI ZİYARETİ

  Yeni eğitim öğretim yılı vesilesiyle ilçede faaliyet gösteren oda üyesi özel okulları ziyaret eden Torbalı Ticaret Odası Başkanımız Abdulvahap Olgun, öğretmenlere ve öğrencilere başarı diledi.

  .Devamı...

 • Torbalı ovasından dünyaya kurutulmuş domates

  Torbalı ovasından dünyaya kurutulmuş domates

   İZMİR'in Torbalı ilçesi, domates kurutmak için açılan sergilerle kırmızı renge büründü. İlçedeki kurutulmuş gıda işleyen 10'a yakın fabrika aracılığı ile 

  .Devamı...