Haber Arşivi

 • Torbalı'da İşveren Ve İşsizler Buluştu

  Torbalı'da İşveren Ve İşsizler Buluştu

  TORBALI Ticaret Odası (TTO), İŞKUR ile birlikte işveren ve iş arayanları bir platformda buluşturdu. TTO'daki İstihdam Fuarı'na katılan 50 fabrikanın yetkilileri, yüzlerce işsiz vatandaşla iş görüşmesi yaptı.

  .Devamı...

 • İlçe Odaları Tek Yürek

  İlçe Odaları Tek Yürek

  TTO Meclisi; Bayındır, Ödemiş, Tire ve Selçuk’taki odalardan sonra Aliağa, Bergama ve Menemen’e çıkarma yaptı. TTO Başkanı Olgun “Geçtiğimiz dönem İZTO ve EBSO kavgasının kaybedeni ticaret odaları oldu. Yeni dönemde kavga olmasın. İlçe odaları olarak birlik olup kendimizi ezdirmeyeceğiz” dedi.

  .Devamı...

 • TTO'dan İlçedeki Odalara Ziyaret

  TTO'dan İlçedeki Odalara Ziyaret

  İZMİR'in Torbalı Ticaret Odası (TTO) meclisi üyeleri, Bayındır, Ödemiş, Tire ve Selçuk ilçesindeki odalarla buluştu. İlerleyen haftalarda Aliağa, Bergama ve Menemen'e çıkarma yapacak TTO'nun Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Olgun, "8 ilçe odası olarak tek yürek halinde hareket edeceğiz" dedi.

  .Devamı...

 • Torbalı Ticaret Odası'na Gençlik Aşısı

  Torbalı Ticaret Odası'na Gençlik Aşısı

  Yeni seçilen Torbalı Ticaret Odası’nın 21 meclis üyesinin 8 tanesi 40 yaşın altında. 2009 yılında 30 yaşında meclis başkanı olup; o dönemde ‘Türkiye’nin en genç meclis başkanı’seçilen TTO’nun 39 yaşındaki genç Başkanı Olgun 'Kendi içimizde değişimi gerçekleştirip gençlik aşısı yaptık' dedi

  .Devamı...

 • TTO Başkanı Abdulvahap Olgun İkinci Döneme ‘Oybirliği’ İle Seçildi

  TTO Başkanı Abdulvahap Olgun İkinci Döneme ‘Oybirliği’ İle Seçildi

  TTO Başkanı Abdulvahap Olgun, İlçe Seçim Kurulu’nun huzurunda, seçilen tüm meclis üyelerinin ‘oybirliği’ ile ikinci döneme resmen başladı. Meclis Başkanlığına ise Erkan Aksoy yeniden seçildi.

  .Devamı...

 • TTO Meclisine 'Sanayici' Damgası

  TTO Meclisine 'Sanayici' Damgası

  Torbalı Ticaret Odası'nda (TTO) seçimler tamamlanırken, birçok önemli sanayici yeni dönemde mecliste görev alacak.

  .Devamı...

 • TTO'da Tek Liste, Yüksek Katılım

  TTO'da Tek Liste, Yüksek Katılım

  TORBALI Ticaret Odası'nın (TTO) meslek komiteleri seçimi yapıldı. 1450 seçmenden 958 kişi seçime katıldı. Listesinde yüzde 50 oranında değişime giden Başkan Abdulvahap Olgun, oyunu, 4 yaşındaki oğlu Eyüpcan'a kullandırdı.

  .Devamı...

 • Torbalı’nın 9 Yıllık Hasret Bitiyor

  Torbalı’nın 9 Yıllık Hasret Bitiyor

  İŞKUR, KOSGEB, SGK’ya yer tahsis edip ilçeye gelmelerini sağlan Torbalı Ticaret Odası, şimdi de İZMİRGAZ’a Abone Merkezi için yer tahsis etti. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik ile görüşen TTO Başkanı Olgun müjdeyi verdi.

  .Devamı...

 • Kadının Kadına Desteğini Şart Koştular

  Kadının Kadına Desteğini Şart Koştular

  İZMİR'de Torbalı Ticaret Odası'nın (TTO) kadın girişimcileri başarı öykülerini birbirleriyle paylaşarak, kadına desteği artırmanın yollarını aradı. "Kadın ve Girişimcilik" konulu panele katılanlar, kadının hayatın her alanında etkin olabilmesi için neler yapılması gerektiğini tartıştı.

  .Devamı...

 • Oda üyelerimize duyurulur

  Oda üyelerimize duyurulur

  Oda ve Borsaların organ seçimleri 2018 yılının Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilecektir.

  .Devamı...